СЕЛО ВІКТОРІВКА

Дата: 29.06.2023 19:39

Село Вікторівка – населений пункт який виник на початку ХІХ століття з двох сіл Владислівка і Вікторівка. Площа села складає 95,7 га, чисельність населення села Вікторівки становить 628 осіб. За національним складом населення більшість становлять українці, але при цьому у Вікторівці компактно проживають представники ромської національності. До 2017 року село Вікторівка було адміністративним центром Вікторівської сільської ради. З 2017 року Вікторівка входить до складу Березівської міської територіальної громади і є центром Вікторівського старостинського округу.

Село Вікторівка розташовано за 7 км від адміністративного центру громади – міста Березівка й за 76 км від обласного центру міста Одеси. Через село проходить автомобільний шлях Р-55, що поєднує Одеську область з Миколаївською областю. Основним видом транспортного сполучення є автобусний та автомобільний транспорт. У Вікторівці нараховується 8 вулиць і 1 провулок, які мають асфальтоване та тверде покриття.

Частка бюджету у бюджеті Березівської міської територіальної громади для Вікторівського старостинського округу становила у 2021 році – 22%, а у 2022 році – 15%. Власні доходи на 1 мешканця становлять 5231,00 грн. Надходження на 1 мешканця ПДФО – 1185,83грн. Витрати на 1 мешканця Вікторівки складають 4759,19 грн.

Освітні потреби села Вікторівка забезпечуються Вікторівською гімназією, в якій навчаються 132 дитини. При гімназії діє дошкільний структурний підрозділ, який відвідує 28 дітей. Також на території села знаходяться: Будинок культури, бібліотека, фельдшерсько-акушерський пункт, пересувне відділення поштового зв’язку №29. Облаштовано приміщення для поліцейського офіцера громади.