Березівська міська рада

Одеської області

ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПРОПОНУЄ ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ У РАМКАХ ПРОГРАМИ «ТИ ЯК?»

Дата: 20.07.2023 16:38
Кількість переглядів: 317

Наразі в Україні, і в Одеські області в тому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Мета програми – сформувати оптимальну модель надання психологічних послуг населенню, сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров'я, дати розуміння та показати інструменти, які допоможуть українцям дбати про свій внутрішній стан.

Так, згідно даних соціологічних досліджень, понад 90% українців мали хоча б один із симптомів тривожного розладу, а 57% перебувають у зоні ризику розвитку ментальних порушень. Українці не мають звички звертатися до фахівця: 31% громадян не вважають свої проблеми достатніми для цього. Зараз це основний бар’єр на шляху звернення по психологічну допомогу.

Так само, як здатність до адаптування, функціонування й навіть певного розвитку під час війни, перспективи повоєнного відновлення України значною мі рою залежать від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про ментальне здоров’я. Психологічні проблеми наростають непомітно, впливають на всі сфери життя та знижують здатність протистояти викликам.

Для того, аби зрозуміти із якими викликами стикаються мешканці Одещини щодо ментального благополуччя експерти програми «Ти як» проводять опитування серед громадськості щодо потреб у сфері забезпечення ментального благополуччя.

Анкета для мешканців територіальної громади за посиланням: https://forms.gle/4w2nWZz8s6kviwFq5

Анкета для потенційних надавачів психосоціальних послуг зі сфери соціальної підтримки за посиланням: https://forms.gle/1uaAbGneJdv3SSu78

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора