Березівська міська рада

Одеської області

МІНСОЦПОЛІТИКИ СПІЛЬНО З ПАРТНЕРАМИ РОЗПОЧИНАЮТЬ ІНФОРМКАМПАНІЮ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Дата: 24.07.2023 17:51
Кількість переглядів: 180

30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який у 2013 році проголосила Генасамблея ООН.

Повномасштабне вторгнення рф в Україну спричинило найбільшу міграційну кризу в Європі з часів Другої світової війни і, як наслідок, посилило загрози та вразливість нашого населення до торгівлі людьми. На сьогодні по допомогу звертаються сотні людей. Серед найвразливіших категорій – діти без супроводу або діти, розлучені з сім’єю, жінки, особи з інвалідністю, особи літнього віку та особи, які раніше вже були постраждалими від торгівлі людьми. Найбільш поширеними формами експлуатації є трудова, сексуальна та втягнення у злочинну діяльність.

Для привернення уваги до цієї проблеми, Мінсоцполітики в рамках ініціативи Safe Woman (реалізовується за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe, який фінансує уряд Канади) розпочинають серію рекомендацій, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм. Ми розкажемо, що має насторожувати, які загальні ознаки торгівлі людьми, і що слід першочергово робити, якщо ви стали свідком такої ситуації.

І, головне, пам’ятайте: жодне насильство не має толеруватися.

ВАЖЛИВО: Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

  • 102 – поліція
  • 527 - національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
  • 1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
  • 112 – служба екстреної допомоги в ЄС

Посилання на джерело: https://www.msp.gov.ua/news/22975.html

Посилання на ініціативу Safe Woman: https://safewomen.com.ua/ua

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора