ДО ВІДОМА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ!

Дата: 28.08.2023 12:25

Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.5493, виявлення каптану у виноградному вині, що експортувалось з України (виробник: ПрАТ «Харчовик», вул. Заводська 34, м. Болград, Болградський р-н, Одеська обл., 68702) до Польщі (імпортер: Partner Center Sp. z o.o., Łódź).

Довідково: Каптан A – має високу фунгіцидну і слабку бактерицидну активність та використовується як високоефективний замінник бордоської рідини, спрямований на профілактичний захист проти таких хвороб як-от парша, мільдью, оїдіум тощо. Сприяє підвищенню лежкості плодів у період зберігання, проте при обробці виноградної лози каптан негативно впливає на спиртове бродіння, гальмує розвиток дріжджових грибів.