Березівська міська рада

Одеської області

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ!

Дата: 25.11.2023 17:15
Кількість переглядів: 128

Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.8018, стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортер: DROSERO NRADE S. M. P. C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «ФУДКОМ» вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл.).

У разі виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту в обігу просимо повідомити Березівське районне управління за адресою 67300, Одеська обл., Березівський р-н, м. Березівка, вул. Бессарабська, 29 або на електронну адресу berez@odesa.consumer.gov.ua

Довідково: Диметоат - хімічна діюча речовина пестицидів (інсектицидів), що використовується (зокрема, у сумішах з іншими активними компонентами) у сільському господарстві для боротьби зі шкідливими комахами.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора