ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ВІД 05.01.2024 Р.

Дата: 08.01.2024 13:29

Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 06-11-3147-23

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту:

«Проект внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с. Златоустове Березівського району Одеської області, орієнтованою площею 200 га в межах території обмеженої акваторією Тілігульського лиману межею Березівської громади, землями с/г призначення та територією садибної забудови» відповідно до рішення - Березівської міської ради Березівського району Одеської області № 1507 від 24.10.23 р. «Про розроблення містобудівної документації - проекту внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с.Златоустове Березівського району Одеської області»

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Березівська міська рада Одеської області

3. Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення:

З 08 січня 2024 року, протягом 30 днів

4. Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення:

Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). Передбачено проведення громадських слухань.

5. Дата проведення запланованих громадських слухань:

22 січня 2024 р.

6. Час проведення запланованих громадських слухань:

7. Місце проведення запланованих громадських слухань:

Одеська область, Березівська міська територіальна громада, с. Софіївка, вул. Шевченка, буд. 149, Будинок культури.

8. Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

67300, Одеська область, Березівський район, місто Березівка, площа Генерала Плієва, 9.

Березівська міська рада, Березівського району, Одеської області.

Відділ з питань земельних відносин Управління архітектури, містобудування, ЖКГ, земельних відносин та екології.

Електронна пошта: miska.rada.berezivka@ukr.net

9. Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій:

Електронна пошта: miska.rada.berezivka@ukr.net

10. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Електронна пошта: miska.rada.berezivka@ukr.net

11. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Відсутня

Замовник: Березівська міська рада, Березівського району, Одеської області.

Уповноважена особа замовника: Начальник відділу Степанцова Лілія Василівна.

Телефон 097-456-61-01

Документи:

1. Проект внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території. ТОМ 1 – Пояснювальна записка.

2. Проект внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території. ТОМ 2 – Графічні матеріали.

3. Схема розміщення території, щодо якої вносяться зміни, у планувальній структурі району.

4. План сучасного використання території. Схема існуючих обмежень у використані земель.

5. Проектний план. Схема проектних обмежень у використанні земель. План червоних ліній. Схема транспортної мобільності та інфраструктури.

6. План функціонального зонування території.

7. Схема інженерного забезпечення території.

8. Схема інженерної підготовки, благоустрою території.

9. Схема охорони навколишнього природного середовища.

10. Експлікація земельних угідь за власниками та користувачами земельних ділянок. План розподілу земель за категоріями, власниками і користувачами (форма власності, вид речового права), угіддями з відображенням наявних обмежень (обтяжень).

11. Переліки обмежень у використані земель та переліки земельних ділянок, щодо яких встановлено обмеження у використанні земель. Збірний план земельних ділянок, наданих у власність чи користування, та земельних ділянок, не наданих у власність чи користування. План земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року та відомості про які не внесено до державного земельного кадастру.

12. Збірний план земель.

13. Звіт про стратегічну екологічну оцінку.