Березівська міська рада

Одеської області

СПІЛЬНИЙ НАКАЗ ОПЕРАТИВНОГО УГРУПОВАННЯ ВІЙСЬК «ДУНАЙ» ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ЗАПРОВАДЖЕННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ»

Дата: 07.02.2024 18:17
Кількість переглядів: 167

Відповідно до пункту 5 частини першої статті 8 3акону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 року № 573, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:

1. Запровадити на території Одеської області комендантську годину з 00 годин 00 хвилин до 05 годин 00 хвилин.

2. Встановити, що на території Одеської області, у встановлений пунктом 1 наказу час, забороняється:

2.1. Рух транспортних засобів, крім транспортних засобів, визначених у пункті 3 наказу.

2.2. Перебування на вулицях та в інших громадських місцях осіб без виданих перепусток.

3. Дозволити у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях, де запроваджено комендантську годину, без виданих перепусток особам та рух транспортних засобів Збройних сил України, Держспецтрансслужби, Національної гвардії України, Держприкордонслужби, Національної поліції України, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв, а також адвокатам, призначеним регіональними/міжрегіональними центрами з надання безоплатної правничої допомоги для надання безоплатної вторинної правничої допомоги затриманим у порядку, встановленому Кримінальним процесуальним кодексом України та Кодексом України про адміністративні правопорушення, особам, час прибуття до яких припадає на визначений період доби, зокрема на власних транспортних засобах.

4. Збройним силам України, Держспецтрансслужбі, Національній гвардії України, Держприкордонслужбі, Національній поліції України, СБУ, ДФС, ДМС, ДСНС продовжувати виконання своїх завдань відповідно до призначення та специфіки діяльності під час запровадження комендантської години.

5. Видачу перепусток здійснювати відповідно до Порядку видачі перепусток військовою комендатурою Одеської області та їх використання на території області під час дії комендантської години, затвердженого наказом командувача оперативно-стратегічного угруповання військ «Одеса» та начальника Одеської обласної військової адміністрації від 10 жовтня 2023 року № 28/4 «Про затвердження Порядку видачі перепусток військовою комендатурою Одеської області».

6. Комендантам у межах зон відповідальності:

6.1. Забезпечити контроль визначеними патрулями за дотриманням особами комендантської години.

6.2. Забезпечити виконання завдань з координації та здійснення контролю за несенням патрульної служби.

6.3. Визначити блокпости для в’їзду/виїзду (входу/виходу) на території/з території, де запроваджено комендантську годину.

7. Забезпечити контроль за дотриманням встановленого пунктами 2, 3 наказу порядку руху транспортних засобів та перебування осіб на вулицях та в інших громадських місцях на території Одеської області, де запроваджено комендантську годину.

8. Наказ набирає чинності з 00:00 годин 31 січня 2024 року.

9. Головам (начальникам) районних державних (військових) адміністрацій, головам сільських, селищних, міських рад довести наказ до відома підприємств, установ, організацій та населення та через медіа.

10. Контроль за виконанням наказу залишити за командувачем оперативного угруповання військ «Дунай» та начальником Одеської обласної військової адміністрації.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора