ПРОЗОРІСТЬ І ПІДЗВІТНІСТЬ

Дата: 19.02.2024 15:21

На виконання рішень прийнятих за результатами засідань робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проведено щотижневий аналіз оголошень публічних закупівель територіальних громад Березівського району. На початку поточного тижня відпрацьовано публічні закупівлі за період 12 лютого – 18 лютого 2024 року. За результатами моніторингу від територіальних громад отримано обґрунтування про доцільність кожної закупівлі та надано відповідні пояснення.

Основне завдання щотижневого моніторингу закупівель - виявлення і недопущення нецільового або нераціонального використання бюджетних коштів. В роботі з громадами Віталій Лабуш підкреслив, що прозорість та підзвітність це наша безпосередня участь в посиленні обороноздатності держави. Прозорість та підзвітність повинна бути присутня всюди, де здійснюються бюджетні закупівлі.

Робота райдержадміністрації в даному напрямку продовжується.