СЕСІЯ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.02.2024 16:15

Сьогодні, 27 лютого, відбулася сорок перша сесія Березівської міської ради, яку провів Березівський міський голова Валерій Григораш.

На порядку денному розглядалася низка питань, що стосується життєзабезпечення та діяльності громади. По всім піднятим питанням були прийняті відповідні рішення.

Основний блок стосувався освітніх та земельних питань, які можна вирішувати під час воєнного стану.

В засіданні прийняв участь поліцейський офіцер громади Павло Орлов. Він прозвітував про роботу за минулий рік, розповів про основні напрямки діяльності та співпрацю з мешканцями Вікторівського та Гуляївського старостинських округів, за якими закріплений офіцер.

Наприкінці сесії Валерій Григораш подякував усім присутнім за конструктивну і плідну роботу.