ДО ВІДОМА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ!

Дата: 27.02.2024 17:53

Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № АА23.8952, стосовно перевищення максимально допустимих рівнів хлорпірифосу в ядрах органічних грецьких горіхів, що експортувались з України (виробник ТОВ «ТІМІРЯЗІВСЬКЕ», вул. Чорноморського Козацтва 115, м. Одеса, Одеська обл., 65003; продавець: ТОВ «ДЖЕРЕЛО», Люстдорфська дорога 140А/2, м. Одеса, Одеська обл., 65114) до Румунії (імпортер: SC Zamzam International SRL).

У разі виявлення грецьких горіхів виробника ТОВ «ТІМІРЯЗІВСЬКЕ» в обігу просимо повідомити Березівське районне управління: за адресою 67300, Одеська обл., Березівський р-н, м. Березівка, вул. Бессарабська, 29 або на електронну адресу berez@odesa.consumer.gov.ua