ПРОЗОРІСТЬ ТА ПІДЗВІТНІСТЬ

Дата: 07.03.2024 15:39

Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш та голови Великобуялицької, Старомаяківської і Чогодарівської територіальних громад взяли участь у черговому засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність», що пройшла під головуванням заступника начальника Одеської ОВА Сергія Кропиви.

В порядку денному засідання обговорення проведення деяких публічних закупівель територіальними громадами. Лейтмотив засідання - максимальна допомога ЗСУ!

Довідково: Робочу групу «Прозорість і підзвітність» в Одеській області утворено Розпорядженням голови (начальника) обласної державної (військової) адміністрації від 12.10.2023 № 834/А-2023. Основна мета – контроль за видатками усіх бюджетів регіону.

Березівська районна військова адміністрація.