ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 02.03.2024 11:24

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 вересня 2021 р. № 926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» та внаслідок Рішення Березівської міської ради від 27.02.2024 року №1615-VIII «Про затвердження містобудівної документації «Проект внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території с. Златоустове орієнтованою площі 200 га в межах території обмеженої акваторією Тилігульського лиману, межею Березівської громади, землями с/г призначення та територією садибної забудови»» оприлюднюємо наступні матеріали містобудівної документації:

1. Рішення про розроблення містобудівної документації.

2. Рішення про затвердження містобудівної документації.

3. Пояснювальна записка містобудівної документації.

4. Графічні матеріали містобудівної документації.

5. Окремі розділи Цивільного захисту в мирний час.

6. Окремі розділи Цивільного захисту в особливий час.

7. Стратегічна екологічна оцінка.

8. Матеріали громадських слухань/обговорень (пропозиції що надійшли в процесі обговорень).

9. Протокол розгляду проекту містобудівної документації на засіданні архітектурно-містобудівної ради.