СПАДЩИНА, ЯКА ЖИВЕ В НАШИХ СЕРЦЯХ!

Дата: 11.03.2024 20:52

Сьогодні, 11 березня, відбувся мітинг приурочений, 210-ій річниці з дня народження видатного митця та великого сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Його слова стали не лише вічними творами, а й джерелом натхнення для нас, нагадуючи про нашу ідентичність, національну гідність та мрію про вільне майбутнє.

Вшанувати пам’ять про українського поета хвилиною мовчання та покласти квіти до підніжжя пам’ятника Кобзаря прийшли Березівський міський голова Валерій Григораш, голова Березівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш, голова Березівської районної ради Віталій Мосійчук, заступник голови Березівської районної ради Сергій Лоскутніков, начальник Березівського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Ростислав Журавський, колективи їх організацій, представники поліції, ТЦК та СП, мешканці міста.

Дякуємо усім, хто приєднався. Нехай дух великого Кобзаря завжди нагадує про важливість національної свідомості та патріотизму!