ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 17.03.2024 17:09

З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення хочемо відзначити невтомність і професіоналізм тих, хто щодня працює на благо нашої громади!

Це день, коли ми вдячні всім, хто забезпечує нам чистоту, водопостачання, вивіз сміття та доглядає за зеленими насадженнями. Це свято тих, хто знає, що кожна дрібничка в їхніх руках важлива для комфортного та якісного життя.

Дякуємо за вашу працю, за те, що кожен день ви додаєте зусиль, щоб наша громада була затишною, чистою та охайною. Бажаємо міцного здоров'я, натхнення та успіхів у вашій нелегкій, але дуже важливій справі!

З повагою –

Березівський міський голова Валерій Григораш