БЕРЕЗІВСЬКА РВА ПРОДОВЖУЄ ЗДІЙСНЕННЯ ПОСТІЙНОГО КОНТРОЛЮ ДОЦІЛЬНОСТІ БЮДЖЕТНИХ ВИТРАТ

Дата: 19.03.2024 12:29

На виконання рішень засідань роботи робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проводиться щотижневий аналіз оголошень публічних закупівель територіальних громад Березівського району. На початку поточного тижня відпрацьовано публічні закупівлі за період 11 – 17 березня 2024 року. За результатами моніторингу до територіальних громад направлено відповідні листи щодо отримання роз’яснень про доцільність кожної закупівлі. Територіальними громадами опрацьовано надані переліки та надано відповідні пояснення.

Робота райдержадміністрації в даному напрямку продовжується.