БЕРЕЗІВСЬКЕ УЕГГ АТ "ОДЕСАГАЗ" ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ!

Дата: 13.05.2024 14:31

В зв’язку з проведенням вогневих робіт ТОВ «Оператором газотранспортної системи України» Миколаївським ЛВУМГ на ГРС Гуляївка з 08:00 год. 14.05.2024 р. по 09:00 год. 17.05.2024 р. в с. Гуляївка, с. Златоустове, с. Сахарове, с. Софіївка, с. Марянівка - буде припинено газопостачання.

Прохання вимкнути всі газові прилади та не користуватися газом.

Орієнтовно з 09:00 год. 17.05.2024 р. буде проводитись відновлення газопостачання.

Для пуску газу, працівникам газового господарства необхідний обов'язковий доступ до газового обладнання всіх абонентів.

При відсутності доступу до газового обладнання, та не реагування на вказані порушення при їх виявлені, відновлення газопостачання не відбудеться згідно «Правил безпеки систем газопостачання».

Самовільне відновлення газопостачання тягне за собою відповідальність згідно «Кодексу газорозподільних систем».

Березівське УЕГГ приносить вибачення споживачам за тимчасові незручності.