Березівська міська рада

Одеської області

БЕРЕЗІВКУ ВІДВІДАВ ЗАСТУПНИК МІНІСТРА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ, ЦИФРОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ І ЦИФРОВІЗАЦІЇ ВІТАЛІЙ ЛАВРОВ

Дата: 19.12.2021 15:59
Кількість переглядів: 512

Цьогоріч в міському парку міста Березівка в рамках програми президента «Здорова Україна» було відкрито  "Активний парк — локації здорової України". Отож, з метою ознайомлення зі спортивною інфраструктурою нашого міста та реалізацією вищезазначеного проєкту 18 грудня 2021 року в Березівку завітали: заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров, в. о. начальника Управління фізичної культури та спорту Одеської обласної державної адміністрації Алла Семенчук, керівник «Одеського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Алла Куліковська.

Гостинно зустріли шановних гостей за дорученням Березівського міського голови Валерія Григораша секретар міської ради Сергій Шевченко, заступник міського голови з фінансово-економічних питань та соціальної політики Оксана Бімбас, керуюча справами виконкому міської ради Людмила Недомовна, заступник міського голови з питань ЖКГ, містобудування, земельних відносин та екології Олександр Музиченко, в. о. начальника Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров’я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради Оксана Іщенко, інспектор інспекції з питань благоустрою та екології, депутат Березівської міської ради Сергій Мужила, директор Березівської дитячо-юнацької спортивної школи Олег Лисак та головний спеціаліст відділу з питань молоді, спорту та культури Олена Басок.

Оглянувши спортивні зони міського парку, гості відвідали міський стадіон, де ознайомлення з його локаціями провів директор ДЮСШ Олег Лисак.

Потім гості завітали на І міський патріотично-спортивний фестиваль «TILIGUL FEST - 2021», який було започатковано цьогоріч за сприяння Управління освіти, молоді, спорту та культури, охорони здоров’я та соціальної політики виконавчого комітету Березівської міської ради.

Розпочався фестиваль руханкою, яку провів учитель фізичної культури Ліцею1 Березівської міської ради Валерій Карастан.

У заході приймали участь спортсмени міських закладів загальної середньої освіти.

Своїми виступами порадували творчі колективи: ансамбль учнів КЗ "Березівська міська дитяча музична школа" (композиція - "Разом ми велика сила"), танцювальний колектив Березівського міського будинку культури (композиціч - "Солоха"), учні 5-Б класу (композиція- "Весняночка").

Кращі рої І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - "Боривітер" (Опорного закладу - ліцею 2 Березівської міської ради) та "Гопак" (Опорного закладу - ліцею3 Березівської міської ради) - презентували учасникам навички стройової підготовки. Джури рою "Гопак" відтворили творче завдання конкурсу "Впоряд".

Далі вчителі фізичної культури Опорного закладу- ліцею 3 Володимир Наумук та Анатолій Вертій провели спортивні естафети, які пройшли дуже весело та швидко.

Наприкінці заходу заступник Міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Віталій Лавров разом із секретарем міської ради Сергієм Шевченком нагородили учасників фестивалю дипломами та солодощами.

Дякуємо всім причетним за організацію та проведення І міського патріотично-спортивного фестивалю «TILIGUL FEST - 2021».

Наостанок зустрічі гості відвідали Всесезонний спортивно-оздоровчий комплекс Action City, де їх сердечно зустрів власник Володимир Бондарець, який ознайомив з інфраструктурою гірськолижного комплексу, розповів про перспективи та проблеми розвитку такого виду діяльності на півдні України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора