Березівська міська рада

Одеської області

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування.

Дата: 28.01.2022 12:00
Кількість переглядів: 420

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року проводиться кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів.

Громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

Ця можливість надана нормами Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету».

Декларування активів здійснюється виключно за бажанням громадянина, який має право на таке декларування.

До подання одноразової декларації платник має розмістити кошти в національній або іноземній валютах на спеціальному рахунку, що може бути відкритий в банках України.

Декларація подається до Державної податкової служби України безпосередньо платниками через Електронний кабінет.

Детальніше про кампанію на наступних офіційних вебсайтах:

Державної податкової служби України - https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya

Головне управління ДПС в Одеській області - http://od.tax.gov.ua/kampaniya/« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора