ОКУПАНТЕ, БУРЯ НАСУВАЄТЬСЯ!

Дата: 14.02.2023 16:42

Перша Президентська бригада оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Національної Гвардії України «Буревій».

23 серпня 2017 року Указом Президента України № 232/2017, ураховуючи бойові заслуги, мужність, зразкове виконання покладених завдань, високий професіоналізм особового складу, бригаді присвоєне почесне звання «Президентська імені гетьмана Петра Дорошенка».

Бригада брала участь у боях проти російських загарбників у лютому – березні 2022 року, під час оборони Києва, у районі населених пунктів Мощун, Горенка та Гостомель, а також у боях під Лисичанськом у червні та липні 2022 року. Нині військовослужбовці бригади продовжують воювати на передовій східного напрямку.

Окупанте, буря насувається!

ДОЛУЧАЙСЯ ДО ГВАРДІЇ НАСТУПУ!

СТАНЬ ТИМ, ХТО ЗВІЛЬНИТЬ УКРАЇНУ!

Кожен охочий може як доброволець прийти у ЦНАП за адресами вказаними на сайті https://oda.od.gov.ua/v-ukrayini-startuvala-naczionalna.../ , де йому запропонують 8 бригад на вибір, відповідно до його мотивації та поглядів.

Або ж переходьте на сайт STORM.MVS.GOV.UA

• Заповнюй анкету кандидата
  • Підготуй необхідні документи
  • Очікуй дзвінка із центрів комплектування
  • Виконуй отримані інструкції

Посилання на джерело: Офіційна сторінка Одеської обласної державної адміністрації у Facebook.