Березівська міська рада

Одеської області

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ – ФІЗИЧНИХ ОСІБ: СТАРТУВАЛА ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2023

Дата: 06.03.2023 11:50
Кількість переглядів: 143

Головне управління Державної податкової служби в Одеській області повідомляє, що з 1 січня 2023 року стартувала компанія декларування доходів громадян, отриманих у 2022 році. В ході проведення компанії декларування з 1 січня по 30 квітня цього року громадяни зобов’язані виконати свій конституційний обов’язок, задекларувати доходи, які не були оподатковані у минулому році.

Декларація про майновий стан та доходи надається до Центру обслуговування платників за місцем податкової адреси громадянина. Зробити це можна особисто або через уповноважену на це особу, за допомогою пошти чи засобами електронного зв’язку.

З метою підвищення якості обслуговування платників податків та спрощення процедури подання податкової декларації, пропонуємо скористатися новим електронним сервісом «Електронний кабінет».

Запрошуємо жителів району до Центру обслуговування платників Березівської Державної податкової інспекції Головного управління Державної податкової служби в Одеській області за адресою 67300, Одеська обл., Березівський р-н, м. Березівка, вул. Генерала Плієва, 21 для ознайомлення з основними випадками подання декларації у 2023 році, правилами застосування податкової знижки, порядком заповнення декларації та отримання практичної допомоги.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора