ВІДКЛЮЧЕННЯ ВУЛИЧНОГО ОСВІТЛЕННЯ ЗАДЛЯ ЗМЕНШЕННЯ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 14.06.2024 17:07

Шановні мешканці громади, на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 червня 2024 року № 510-р «Деякі заходи щодо стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України» про забезпечення всіма органами державної влади зменшення споживання електроенергії в період до 31 грудня 2024 року, відсьогодні буде відбуватися поступове відключення вуличного освітлення в населених пунктах Березівської міської територіальної громади.

Відключення вуличного освітлення – це тимчасовий захід спрямований на заощадження електроенергії та зниження навантаження на електромережі країни.

Наше спільне завдання – зберегти стабільність енергопостачання в цей важкий час. Кожен наш крок у напрямку зменшення споживання електроенергії допомагає нам зберегти ресурси для більш нагальних потреб і забезпечити безперебійну роботу критичної інфраструктури.

Разом ми зможемо подолати всі труднощі!

Вдячні за розуміння!

Розпорядження КМУ на офіційних вебсайтах:

- Верховна Рада України

- Кабінет Міністрів України