ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ЗУПИННОГО ПУНКТУ 1214 КМ

Дата: 01.07.2024 16:58

Березівська міська рада повідомляє, що 25 квітня 2024 року стартувало громадське обговорення про перейменування зупинного пункту «1214 км», яке проводилося Березівською міською радою відповідно до п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч.4 ст.1, ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», а також до листа регіональної філії Одеської залізниці АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» 26.03.2024 року №Н-004/378.

Зауваження та пропозиції могли подаватися на офіційну електронну пошту або письмово, мешканцями громади або установами і організаціями, які розташовані на території громади, протягом 60 календарних днів з моменту оприлюднення повідомлення.

За цей час надійшло дві пропозиції.

У вайбер-групі «Лелека Інфо» з 27 по 28 червня 2024 року було проведено рейтингове голосування за варіанти, які надійшли до міської ради, в рамках перейменування зупинного пункту «1214 км».

499 голосів набрала назва «БЕРЕЗІВКА-МАЛА». Саме цю назву буде надано для затвердження на черговій сесії Березівської міської ради.

Дякуємо всім хто прийняв участь!