Березівська міська рада

Одеської області

Новини

Дата: від до Скинути
26 Березня, 2024 р., 11:11
Робоча група “Прозорість і Підзвітність” при Одеській ОВА продовжує вивчати та аналізувати отримані дані через Google форму за посиланням:
25 Березня, 2024 р., 12:41
Цей день символізує важливість вашої роботи для забезпечення національної безпеки та нашу щиру вдячність за вашу мужність і відданість. Ваша професійна діяльність є невід'ємною складовою нашої країни, і ми цінуємо ваші зусилля в забезпеченні миру та стабільності.
22 Березня, 2024 р., 16:17
Кампанія до Всесвітнього дня води, що відбувається 22 березня 2024 року, вже почалася. Цього року його темою є «Вода для миру», яка зосереджена на важливій ролі води в стабільності та процвітанні світу. Для України на сьогодні це є дуже актуальною темою. Коли води не вистачає або вона забруднена та у випадках, коли люди мають нерівний чи зовсім відсутній доступ до води, зростає напруженість між громадами і країнами. Сьогодні вже понад 3 мільярди людей у Cвіті залежать від води, яка перетинає національні кордони. Однак, із 153 країн, які мають спільні річки, озера і водоносні горизонти зі своїми сусідами, лише 24 країни мають діючі угоди про співпрацю щодо спільної води.
19 Березня, 2024 р., 12:29
На виконання рішень засідань роботи робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проводиться щотижневий аналіз оголошень публічних закупівель територіальних громад Березівського району. На початку поточного тижня відпрацьовано публічні закупівлі за період 11 – 17 березня 2024 року. За результатами моніторингу до територіальних громад направлено відповідні листи щодо отримання роз’яснень про доцільність кожної закупівлі. Територіальними громадами опрацьовано надані переліки та надано відповідні пояснення.
19 Березня, 2024 р., 11:09
Міністерство соціальної політики України, Національна соціальна сервісна служба України та Координаційний центр з розвитку сімейного виховання та догляду дітей, який діє за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу, з метою сприяння популяризації професії фахівця соціальної сфери, підвищення поваги до професії соціального працівника та надання цінності цій професії в українському суспільстві, проводять інформаційну кампанію „Людина для людини”.
17 Березня, 2024 р., 17:09
З нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення хочемо відзначити невтомність і професіоналізм тих, хто щодня працює на благо нашої громади!
14 Березня, 2024 р., 18:52
З нагоди Дня українського добровольця хочу висловити щиру вдячність та повагу всім нашим справжнім патріотам, які готові віддати своє серце та докладають великих зусиль для захисту нашої держави.
13 Березня, 2024 р., 17:52
Ботулізм — це харчове отруєння, що може призвести до тяжких наслідків. Водночас, у більшості випадків можна уникнути ботулізму, якщо дотримуватися простих харчових правил.
11 Березня, 2024 р., 20:52
Сьогодні, 11 березня, відбувся мітинг приурочений, 210-ій річниці з дня народження видатного митця та великого сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Його слова стали не лише вічними творами, а й джерелом натхнення для нас, нагадуючи про нашу ідентичність, національну гідність та мрію про вільне майбутнє.
11 Березня, 2024 р., 16:28
Під час війни головна моя мета - всебічна допомога ЗСУ та силам оборони в цілому. Без їх відданості та самопожертви не було б миру та спокою в нашій громаді. Разом з депутатським корпусом, виконкомом, працівниками Березівської міської ради, волонтерами та небайдужими громадянами більшість завдань, поставлених суворими реаліями військового часу, нам вдалось виконати.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора