Березівська міська рада

Одеської області

Новини

Дата: від до Скинути
22 Лютого, 2024 р., 07:42
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в Україні залишається складною. Природні вогнища сказу існують практично на всій його території. Щорічно реєструється захворювання на сказ серед тварин та випадки укусів людей хворими на сказ тваринами.
19 Лютого, 2024 р., 15:21
На виконання рішень прийнятих за результатами засідань робочої групи Одеської ОВА «Прозорість та підзвітність» начальником Березівської РВА Віталієм Лабушем особисто та відповідальними за напрямок публічних закупівель спеціалістами Березівської районної військової адміністрації проведено щотижневий аналіз оголошень публічних закупівель територіальних громад Березівського району. На початку поточного тижня відпрацьовано публічні закупівлі за період 12 лютого – 18 лютого 2024 року. За результатами моніторингу від територіальних громад отримано обґрунтування про доцільність кожної закупівлі та надано відповідні пояснення.
13 Лютого, 2024 р., 10:54
Саме таку суму громади Одещини могли втратити через переплату на оголошених закупівлях. І саме таку суму робоча група при Одеській обласній державній адміністрації «Прозорість і підзвітність» заблокувала, щоб повернути її назад в бюджети для більш раціональних витрат. Передусім - на підтримку наших воїнів.
09 Лютого, 2024 р., 20:51
Громадо! Таку приємну новину отримали від Громадського моніторингу України. В ТОПі сформований рейтинг місцевої влади, які придбали найбільше пристроїв радіозв'язку від 24 лютого 2022 року до 1 січня 2024 року. І що цікаво - з кількості 1629 органів місцевої влади лише 300 закупляли прилади радіозв'язку.
09 Лютого, 2024 р., 13:11
Головною метою діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Одеській обласній державній адміністрації є попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів.
03 Грудня, 2023 р., 16:46
Комунальне підприємство «Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Одеської обласної державної адміністрації в рамках впровадження та реалізації програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» повідомляє наступне.
28 Листопада, 2023 р., 17:01
Крок за кроком, кажемо стоп корупції та недоцільному витрачанню коштів. Наразі робочою групою «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА реалізовано колаборацію з YouControl та Clarity Project.
25 Серпня, 2023 р., 16:36
Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини. Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.
18 Серпня, 2023 р., 12:36
За проєктом «Пліч-о-пліч» Одеська обласна державна адміністрація продовжує відновлення постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС об’єктів у 3 населених пунктах на Херсонщині – Киселівці та Благодатному Чорнобаївської територіальної громади та Новодмитрівці Великоолександрівської територіальної громади.
12 Серпня, 2023 р., 16:08
Державна служба України з питань праці, за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці», в рамках даної кампанії, метою якої є подолання незадекларованої праці та формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, пропонує переглянути відеоролик.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора