12 Серпня, 2023 р., 16:08
Державна служба України з питань праці, за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці», в рамках даної кампанії, метою якої є подолання незадекларованої праці та формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, пропонує переглянути відеоролик.
25 Липня, 2023 р., 14:34
У межах інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм.
24 Липня, 2023 р., 17:51
30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який у 2013 році проголосила Генасамблея ООН.
20 Липня, 2023 р., 16:38
Наразі в Україні, і в Одеські області в тому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською.
05 Липня, 2023 р., 17:30
Урядом затверджено постанову, згідно з якою кожен постраждалий з підтоплених регіонів Херсонської та Миколаївської областей внаслідок підриву Каховської ГЕС зможе отримати 5 тис. грн за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.
22 Червня, 2023 р., 08:29
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (Rapid Alert System for Food and Feed – RASFF) надійшло повідомлення від 05 червня 2023 року №2023.3251-fup2 стосовно виявлення хлорпірифосу у заморожених суцвіттях броколі, що експортувались з Польщі (постачальник: Prosto Frosto Sp. z o.o., Katowice) до України.
13 Червня, 2023 р., 11:33
З метою сприяння правовій інформованості та підвищення обізнаності населення щодо діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, пропонуємо мешканцям громади ознайомитися з наступними слайдами:
01 Червня, 2023 р., 14:34
Рапорт — це вид службового документа ЗСУ, аналог заяви в цивільному документообігу. Юристи системи безоплатної правової допомоги розповідають, що повинен знати про рапорт кожен військовослужбовець.
31 Травня, 2023 р., 22:18
Добрий вечір, шановні мешканці та гості міста!
24 Травня, 2023 р., 16:49
23 травня відбулася тридцята сесія Березівської міської ради під головуванням міського голови Валерій Григораш, на якій розглядалася низка питань, що стосується життєзабезпечення та діяльності громади.