21 Лютого, 2023 р., 16:18
Сьогодні Гуманітарний штаб Березівської міської ради розпочав видавати допомогу у вигляді продуктових наборів мешканцям громади зі статусом ВПО.
20 Лютого, 2023 р., 12:01
20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. В цей скорботний пам’ятний день ми вшановуємо подвиг, мужність та відвагу наших співвітчизників, які загинули під час Революції гідності, відстоюючи ідеали демократії та європейський вибір України.
18 Лютого, 2023 р., 17:26
На Одещині триває національна кампанія з рекрутингу для того, посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами.
18 Лютого, 2023 р., 14:13
Шановно громадо! Вже неодноразово ми підтримували наших військових, тих хто невпинно захищає наше життя та нашу країну - справжніх янголів-охоронців!
17 Лютого, 2023 р., 18:39
Сьогодні у приміщені Березівської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбулася презентація Національної кампанії рекрутингу «ГВАРДІЯ НАСТУПУ».
17 Лютого, 2023 р., 13:53
16 Лютого, 2023 р., 19:32
Добровольці подали близько 15 тисяч заявок на вступ до штурмових бригад «Гвардії наступу». Формування восьми бригад планують закінчити до 1 квітня, проте є ймовірність продовження кампанії через високу зацікавленість громадян, повідомляє речниця міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева. В Одеській області теж знайшлись охочі записатись до лав визволителів української території.
16 Лютого, 2023 р., 15:38
Саме у межах якої співробітники Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби продовжують інформаційно-роз’яснювальну роботу у закладах Березівської громади.
15 Лютого, 2023 р., 19:11
14-ТА БРИГАДА ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ІМЕНІ ІВАНА БОГУНА НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ «ЧЕРВОНА КАЛИНА» - підрозділ бійці якого у 2014 році запобігли створенню псевдореспубліки «ХНР». Тоді спецпризначенці здійснили блискучу спецоперацію: звільнили Харківську ОДА та знешкодили сепаратистів без жодного пострілу.