09 Лютого, 2024 р., 13:11
Головною метою діяльності робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Одеській обласній державній адміністрації є попередження зловживань та неефективного освоєння бюджетних коштів.
03 Грудня, 2023 р., 16:46
Комунальне підприємство «Одеський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Одеської обласної державної адміністрації в рамках впровадження та реалізації програми індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» повідомляє наступне.
28 Листопада, 2023 р., 17:01
Крок за кроком, кажемо стоп корупції та недоцільному витрачанню коштів. Наразі робочою групою «Прозорість і підзвітність» при Одеській ОВА реалізовано колаборацію з YouControl та Clarity Project.
25 Серпня, 2023 р., 16:36
Одещина продовжує пліч-о-пліч допомагати відновлювати постраждалі будинки у підшефних населених пунктах Херсонщини. Звітуємо, що зроблено нашими будівельниками на цьому тижні.
18 Серпня, 2023 р., 12:36
За проєктом «Пліч-о-пліч» Одеська обласна державна адміністрація продовжує відновлення постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС об’єктів у 3 населених пунктах на Херсонщині – Киселівці та Благодатному Чорнобаївської територіальної громади та Новодмитрівці Великоолександрівської територіальної громади.
12 Серпня, 2023 р., 16:08
Державна служба України з питань праці, за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці», в рамках даної кампанії, метою якої є подолання незадекларованої праці та формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин, пропонує переглянути відеоролик.
25 Липня, 2023 р., 14:34
У межах інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня, Мінсоцполітики за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм.
24 Липня, 2023 р., 17:51
30 липня – Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який у 2013 році проголосила Генасамблея ООН.
20 Липня, 2023 р., 16:38
Наразі в Україні, і в Одеські області в тому числі, впроваджується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», ініційована першою леді України Оленою Зеленською.
05 Липня, 2023 р., 17:30
Урядом затверджено постанову, згідно з якою кожен постраждалий з підтоплених регіонів Херсонської та Миколаївської областей внаслідок підриву Каховської ГЕС зможе отримати 5 тис. грн за рахунок коштів резервного фонду держбюджету.