07 Лютого, 2023 р., 11:17
Бригада була створена у 2015 році як підрозділ нового зразка. Її воїни виконували завдання в районі Станиці Луганської, у Маріуполі та на першій лінії оборони в районі Світлодарської дуги. А з вересня 2019 року по травень 2020 року безпосередньо протистояли агресорові на Світлодарській дузі, зокрема звинуваченому в терористичних актах формуванню «Сомалі».
06 Лютого, 2023 р., 14:23
25 березня 2020 року Указом Президента України, ураховуючи бойові заслуги, мужність, високий професіоналізм і зразкове виконання поставлених завдань особовим складом, 9-му полку оперативного призначення Національної гвардії України присвоєно ім’я Героя України лейтенанта Богдана Завади.
06 Лютого, 2023 р., 12:27
Окремий загін спеціального призначення «Азов». Був створений у 2014 році як добровольчий батальйон «Азов» та увійшов до складу Національної гвардії України.
06 Лютого, 2023 р., 11:30
Унікальний воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Його бійці – вольові та вмотивовані патріоти, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському й Донецькому напрямках.
05 Лютого, 2023 р., 16:33
Одесу, втретє відвідала Віце-президент Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина Катрін Герінг-Екардт. Ключова тема чергового візиту високоповажної гості – ознайомлення з актуальною безпековою ситуацією в Одесі та Одеській області і обговорення подальшої підтримки з боку німецького уряду.
05 Лютого, 2023 р., 16:03
Сьогодні, за ініціативи військової адміністрації, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулась засідання оперативного штабу за участі Начальника Одеської ОВА Максима Марченка, Міністра енергетики Германа Галущенка та голови правління «Укренерго» Володимира Кудрицького, щодо ситуації з електропостачанням в місті Одеса та Одеському районі.
04 Лютого, 2023 р., 18:07
Як вже зазначалось, на одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго» виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу. Через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса. Станом на зараз світла немає майже у 500 тисяч абонентів.
04 Лютого, 2023 р., 08:07
Друзі! Всі пам’ятають, як нещодавно був оголошений збір коштів на антидрон. Сума здавалася нереальною – майже півмільйона гривень! Але вкотре наша громада доводить, що НЕ БУВАЄ НІЧОГО НЕМОЖЛИВОГО!
03 Лютого, 2023 р., 18:49
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів онлайн зустріч з доктором Андреасом Бовеншульте, мером та Прем’єр-міністром Вільного ганзейського міста Бремен.