Березівська міська рада

Одеської області

ОГОЛОШЕННЯ

28 Листопада, 2023 р., 13:09
У поточному році зареєстровано один випадок захворювання на ботулізм у мешканки м. Одеса, захворювання якої пов’язано з вживанням риби – в’яленого ляща. Діагноз підтверджено клінічно, перебіг важкий (реанімаційне відділення).
25 Листопада, 2023 р., 18:49
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Березівської міської територіальної громади.
25 Листопада, 2023 р., 17:15
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.8018, стосовно виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортер: DROSERO NRADE S. M. P. C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «ФУДКОМ» вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н, Київська обл.).
13 Листопада, 2023 р., 07:00
Березівська міська рада Одеської області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь в земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівського району Одеської області.
07 Листопада, 2023 р., 08:00
Березівська міська рада Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту документу державного планування «Проекту внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території села Златоустове Березівського району Одеської області, орієнтовною площею 200 га в межах території обмеженої акваторією Тилігульського лиману межею Березівської громади, землями с/г призначення та територією садибної забудови».
28 Серпня, 2023 р., 12:25
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.5493, виявлення каптану у виноградному вині, що експортувалось з України (виробник: ПрАТ «Харчовик», вул. Заводська 34, м. Болград, Болградський р-н, Одеська обл., 68702) до Польщі (імпортер: Partner Center Sp. z o.o., Łódź).
24 Серпня, 2023 р., 14:12
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
26 Липня, 2023 р., 18:32
За інформацією Березівського районного управління від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.4690-fup2, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).
26 Липня, 2023 р., 14:41
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин.
14 Липня, 2023 р., 11:35
Урядом 21.03.2023 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (далі — Постанова КМУ).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора