28 Лютого, 2024 р., 12:06
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" проводить профілактичні роботи у межах Березівської міської територіальної громади.
27 Лютого, 2024 р., 17:53
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № АА23.8952, стосовно перевищення максимально допустимих рівнів хлорпірифосу в ядрах органічних грецьких горіхів, що експортувались з України (виробник ТОВ «ТІМІРЯЗІВСЬКЕ», вул. Чорноморського Козацтва 115, м. Одеса, Одеська обл., 65003; продавець: ТОВ «ДЖЕРЕЛО», Люстдорфська дорога 140А/2, м. Одеса, Одеська обл., 65114) до Румунії (імпортер: SC Zamzam International SRL).
26 Лютого, 2024 р., 07:02
З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ "ДТЕК Одеські Електромережі" буде проводити профілактичні роботи у межах Березівської міської територіальної громади.
21 Лютого, 2024 р., 19:48
13 Лютого, 2024 р., 21:06
07 Лютого, 2024 р., 18:17
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 8 3акону України «Про правовий режим воєнного стану», Порядку здійснення заходів під час запровадження комендантської години та встановлення спеціального режиму світломаскування в окремих місцевостях, де введено воєнний стан, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 року № 573, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку:
09 Січня, 2024 р., 17:47
28 Листопада, 2023 р., 13:09
У поточному році зареєстровано один випадок захворювання на ботулізм у мешканки м. Одеса, захворювання якої пов’язано з вживанням риби – в’яленого ляща. Діагноз підтверджено клінічно, перебіг важкий (реанімаційне відділення).