Березівська міська рада

Одеської області

ОГОЛОШЕННЯ

03 Липня, 2023 р., 16:03
Доводимо до Вашого відома інформаційні матеріали Державної служби України з надзвичайних ситуацій про порядок дій у разі аварії на атомній електростанції.
27 Червня, 2023 р., 14:36
Спецпризначенці Служби безпеки – експерти зі знищення ворогів. Вони захищають країну в найгарячіших точках війни і крок за кроком звільняють рідну землю від окупантів!
23 Червня, 2023 р., 18:36
Внутрішньо переміщені особи несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої для отримання допомоги.
22 Червня, 2023 р., 08:46
На виконання Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора Одеської області від 08.06.2023 № 3 «Щодо вжиття застережливих заходів, забезпечення стабільного епізоотичного стану, недопущення виникнення та розповсюдження особливо небезпечних хвороб тварин, спалахів гострих кишкових інфекцій та протидії обігу небезпечних, непридатних до споживання харчових продуктів» у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що сталась на дамбі Каховської ГЕС на р. Дніпро в Херсонській області, з метою забезпечення стабільного епізоотичного стану, недопущення виникнення і розповсюдження особливо небезпечних хвороб тварин, спалахів гострих кишкових інфекцій, обігу небезпечних та непридатних харчових продуктів Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області просить довести до відома операторів ринку інформацію щодо необхідності дотримання вимог законодавства під час обігу харчових продуктів та тварин.
15 Червня, 2023 р., 14:02
Березівська міська рада Одеської області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь в земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівської району Одеської області.
09 Червня, 2023 р., 17:23
Насильство в сім’ї, незважаючи на те, чи є воно фізичним, економічним, сексуальним чи психологічним, є одним з найбільших порушень прав людини – права на життя, фізичну та психологічну недоторканість. Проблема насильства в сім’ї є досить гострою для України. Її небезпека полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна тим, що від неї страждають діти, і спостерігаючи за ним у своїй сім'ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.
08 Червня, 2023 р., 10:30
Доводимо до відома мешканців громади, що рішенням виконавчого комітету Березівської міської ради від 25 травня 2023 року № 06-72 створена комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищенні об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.
30 Травня, 2023 р., 10:21
Шановні батьки багатодітних сімей! Багатодітна родина – це майбутнє кожної держави.
25 Травня, 2023 р., 15:07
До уваги мешканців громади, що отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, які виховують дітей, віком від 7 до 17 років (включно)!
25 Травня, 2023 р., 11:19
На виконання розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації «Про заходи щодо забезпечення призову військовозобов’язаних та резервістів на військову службу під час мобілізації» від 27.01.2023 року №44/А-2023 керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності повинні були подати до 2 лютого до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 5 до ПОРЯДКУ організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року №1487), відомості оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 12 до ПОРЯДКУ), копії наказів про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора