07 Листопада, 2023 р., 08:00
Березівська міська рада Одеської області повідомляє про початок процедури громадського обговорення щодо визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) проекту документу державного планування «Проекту внесення змін до генерального плану поєднаного з детальним планом території села Златоустове Березівського району Одеської області, орієнтовною площею 200 га в межах території обмеженої акваторією Тилігульського лиману межею Березівської громади, землями с/г призначення та територією садибної забудови».
28 Серпня, 2023 р., 12:25
Березівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області повідомляє, що від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.5493, виявлення каптану у виноградному вині, що експортувалось з України (виробник: ПрАТ «Харчовик», вул. Заводська 34, м. Болград, Болградський р-н, Одеська обл., 68702) до Польщі (імпортер: Partner Center Sp. z o.o., Łódź).
24 Серпня, 2023 р., 14:12
Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:
26 Липня, 2023 р., 18:32
За інформацією Березівського районного управління від Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області надійшло чергове інформаційне повідомлення системи швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF № 2023.4690-fup2, отриманого по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF), стосовно виявлення охратоксину А в меленій каві (виробник: Gruppo Gimoka srl, Trezzano S/N, Італія), що експортувалась з Австрії (оптовик: GUNZ Warenhandels GmbH, Mäder) до України (отримувач: ТОВ «ТД ГУРМАНДІЗ», вул. Костянтинівська 72, м. Київ, 04080).
26 Липня, 2023 р., 14:41
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин.
14 Липня, 2023 р., 11:35
Урядом 21.03.2023 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (далі — Постанова КМУ).
06 Липня, 2023 р., 11:39
До уваги користувачів та власників земельних ділянок, що розташовані на території Березівської міської територіальної громади!
05 Липня, 2023 р., 11:15
Після публікації про йодну профілактику Міністерство охорони здоров'я отримало багато додаткових запитань. Cпеціалісти МОЗ підготували відповіді на найпоширеніші з них.
05 Липня, 2023 р., 09:44
У першу чергу зазначимо, що ядерно-стратегічні об’єкти будуються таким чином, щоб витримувати значні фізичні пошкодження. Окрім того, на рівні кожного регіону постійно здійснюється моніторинг радіаційного фону на предмет дотримання всіх показників у нормі. Виконують цю роботу обласні Центри контролю та профілактики МОЗ.