30 Травня, 2023 р., 10:21
Шановні батьки багатодітних сімей! Багатодітна родина – це майбутнє кожної держави.
25 Травня, 2023 р., 15:07
До уваги мешканців громади, що отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, які виховують дітей, віком від 7 до 17 років (включно)!
25 Травня, 2023 р., 11:19
На виконання розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації «Про заходи щодо забезпечення призову військовозобов’язаних та резервістів на військову службу під час мобілізації» від 27.01.2023 року №44/А-2023 керівники підприємств, установ, організацій усіх форм власності повинні були подати до 2 лютого до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки списки призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 5 до ПОРЯДКУ організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року №1487), відомості оперативного обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (додаток 12 до ПОРЯДКУ), копії наказів про призначення особи, відповідальної за ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.
24 Травня, 2023 р., 18:11
Відділ захисту рослин фітосанітарної діагностики та прогнозування Березівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області наполегливо пропонує аграріям та власникам пасік громади ознайомитися з інформаційними матеріалами на тему «Заходи профілактики отруєння бджіл» висвітленими нижче.
24 Травня, 2023 р., 11:55
Шановні аграрії громади, у зв’язку з настанням небезпечного в пожежному відношенні весняно-літнього періоду 2023 р. та керуючись п.13 «Правил охорони електричних мереж» затверджених Постановою КМ України №209 від 04.03.1997 р., Березівська міська рада пропонує Вам постійно виконувати відповідні заходи щодо збереження електричних мереж та підвищення пожежної безпеки в період високих температур:
11 Травня, 2023 р., 17:11
На підставі Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та подання територіального управління ДСА України в Одеській області Березівська районна рада для формування і затвердження, оголошує прийом документів від громадян, які бажають бути присяжними в Березівському районному суді Одеської області та відповідають вимогам ст. 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
09 Травня, 2023 р., 11:43
Постановою від 21 березня 2023 року № 248 затверджено Порядок реалізації експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики, окремих соціальних послуг деяким категоріям осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
02 Травня, 2023 р., 12:08
Фінансова допомога від Карітас Одеса УГКЦ для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) з окупованих територій чи зон проведення бойових дій та місцевих мешканців, які постраждали від війни і є підтверджуючі документи з інвалідністю або обмеженими можливостями, а також для членів їх родин, які проживають в Одесі чи Одеській області.
01 Травня, 2023 р., 14:58
Для підтримання стабільної епізоотичної ситуації, оптимізації планування ветеринарно-санітарних заходів та на виконання Закону України «Про ідентифікацію та реєстрацію тварин» юридичним та фізичним особам, що займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію, надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки тварин необхідно зареєструвати їх в Єдиному державному реєстрі тварин.
14 Квітня, 2023 р., 16:31
Березівська міська рада Одеської області запрошує громадян, фермерів та сільськогосподарські підприємства взяти участь в земельних торгах у формі електронного аукціону з продажу права оренди на 7 років на земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Березівської району Одеської області.