26 Липня, 2023 р., 14:41
Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин.
14 Липня, 2023 р., 11:35
Урядом 21.03.2023 р. прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 248 «Деякі питання реалізації експериментального проекту з надання в закладах охорони здоров’я, які належать до сфери управління Міністерства соціальної політики України, окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах» (далі — Постанова КМУ).
06 Липня, 2023 р., 11:39
До уваги користувачів та власників земельних ділянок, що розташовані на території Березівської міської територіальної громади!
05 Липня, 2023 р., 11:15
Після публікації про йодну профілактику Міністерство охорони здоров'я отримало багато додаткових запитань. Cпеціалісти МОЗ підготували відповіді на найпоширеніші з них.
05 Липня, 2023 р., 09:44
У першу чергу зазначимо, що ядерно-стратегічні об’єкти будуються таким чином, щоб витримувати значні фізичні пошкодження. Окрім того, на рівні кожного регіону постійно здійснюється моніторинг радіаційного фону на предмет дотримання всіх показників у нормі. Виконують цю роботу обласні Центри контролю та профілактики МОЗ.
04 Липня, 2023 р., 16:33
Виконавчий комітет Березівської міської ради (далі - Організатор) оголошує конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, які проходять в межах Березівської міської територіальної громади.
03 Липня, 2023 р., 16:03
Доводимо до Вашого відома інформаційні матеріали Державної служби України з надзвичайних ситуацій про порядок дій у разі аварії на атомній електростанції.
27 Червня, 2023 р., 14:36
Спецпризначенці Служби безпеки – експерти зі знищення ворогів. Вони захищають країну в найгарячіших точках війни і крок за кроком звільняють рідну землю від окупантів!
23 Червня, 2023 р., 18:36
Внутрішньо переміщені особи несуть відповідальність за достовірність інформації, наданої для отримання допомоги.