Березівська міська рада

Одеської області

Новини

Дата: від до Скинути
11 Січня, 2022 р., 14:09
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА НАРОДНЕ ГУЛЯННЯ "БЕРЕЗІВКА ЩЕДРУЄ" НА ВАС ЧЕКАЄ ЦІКАВА СВЯТКОВА ПРОГРАМА: ВИСТУПИ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ, БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ (ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ТЕЛЕВІЗОР), ДИСКОТЕКА, СМАЧНЕ ЧАСТУВАННЯ, А ТАКОЖ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС ВЛАШТУЄ ЯСКРАВЕ ШОУ ГУРТ «ГУЛЯЙ ДУША». Чекаємо на вас 14 СІЧНЯ, у п'ятницю, о 16.00 на площі біля Березівської міської ради.
06 Січня, 2022 р., 12:16
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим!
05 Січня, 2022 р., 19:12
Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).
31 Грудня, 2021 р., 13:39
Шановні мешканці громади! Як відомо, справжнє свято не обходиться без звукових та світлових ефектів у вигляді петард, салютів, феєрверків. Разом з тим такий вид розваг є небезпечною та ризикованою справою. Непоодинокі випадки, коли палаюча піротехніка падала на крівлю будівель та підпалювала її, вибухала поряд або під ногами прохожих, чи в руках самих підпалювачів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора