17 Січня, 2022 р., 09:32
єПідтримка в Дії! Держава вдячна людям, які вакцинувалися. Тож якщо ви маєте COVID-сертифікат про повний курс вакцинації у Дії — ви можете отримати 1 000 гривень та підтримати бізнес, який найбільше постраждав від пандемії.
11 Січня, 2022 р., 14:09
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ! ЗАПРОШУЄМО ВСІХ НА НАРОДНЕ ГУЛЯННЯ "БЕРЕЗІВКА ЩЕДРУЄ" НА ВАС ЧЕКАЄ ЦІКАВА СВЯТКОВА ПРОГРАМА: ВИСТУПИ АМАТОРСЬКИХ КОЛЕКТИВІВ БЕРЕЗІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ГРОМАДИ, БЕЗПРОГРАШНА ЛОТЕРЕЯ (ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ТЕЛЕВІЗОР), ДИСКОТЕКА, СМАЧНЕ ЧАСТУВАННЯ, А ТАКОЖ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС ВЛАШТУЄ ЯСКРАВЕ ШОУ ГУРТ «ГУЛЯЙ ДУША». Чекаємо на вас 14 СІЧНЯ, у п'ятницю, о 16.00 на площі біля Березівської міської ради.
06 Січня, 2022 р., 12:16
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим!
05 Січня, 2022 р., 19:12
Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).