22 Січня, 2023 р., 09:05
Для всіх нас це свято є особливим. Адже сьогодні ми знову боремося за втілення споконвічної мрії всіх українців – про єдину, вільну та незалежну Державу. І ми точно знаємо, що обов’язкового переможемо в цій війні.
19 Січня, 2023 р., 14:54
В Національному агентстві України з питань державної служби відзначили переможців конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад».
18 Січня, 2023 р., 19:49
Одещина, отримала фільтри високої очистки води для забезпечення питною водою найвищої якості потужністю очищення 1000 літрів та 200 літрів води на годину. Один фільтр, потужністю у 1000 літрів, встановлено в Болградській лікарні. Другий, такої ж потужності – в одному з житлових мікрорайонів Арцизу, а третій, потужністю очистки у 200 літрів на годину, вже ефективно функціонує в Одеській обласній дорослій клінічній лікарні.
24 Лютого, 2022 р., 19:41
Кожен має бути готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій.