31 Січня, 2022 р., 08:00
Порядок оподаткування ПДВ операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам.
28 Січня, 2022 р., 15:46
14 січня на святі "БЕРЕЗІВКА ЩЕДРУЄ" була проведена безпрограшна лотерея, кошти з якої повинен отримати Березівський міський терцентр соціального обслуговування. На прохання керівництва закладу на виручені кошти були закуплені необхідні засоби побутової хімії, які сьогодні за дорученням міського голови Валерія Григораша вручили секретар міської ради Сергій Шевченко та керуюча справами виконкому міськради Людмила Недомовна.
28 Січня, 2022 р., 12:00
З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року проводиться кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів.
27 Січня, 2022 р., 14:00
Міністерство цифрової трансформації України розпочинає комунікаційну кампанію "Бажаєте, щоб наступний візит став кращим? Розкажіть про останній." у межах першої всеукраїнської оцінки якості адмінпослуг.
25 Січня, 2022 р., 11:19
«Питання здоров’я було важливим в усі часи та у 2021 році, під час чергової пандемії COVID-19, набуло особливого значення. Зазначу, що у сфері медицини, в усіх районах Одеської області збудовано, реконструйовано і відремонтовано найбільше об’єктів» – повідомив представникам засобів масової інформації на брифінгу голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.