06 Січня, 2022 р., 12:16
ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БЕРЕЗІВСЬКОЇ ГРОМАДИ! Прийміть найщиріші вітання з величним, світлим та радісним святом Різдвом Христовим!
05 Січня, 2022 р., 19:12
Президентом України оголошено Програму підтримки легального бізнесу, який постраждав від запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів під час пандемії COVID-19, шляхом стимулювання попиту серед громадян (далі – Програма).
31 Грудня, 2021 р., 13:39
Шановні мешканці громади! Як відомо, справжнє свято не обходиться без звукових та світлових ефектів у вигляді петард, салютів, феєрверків. Разом з тим такий вид розваг є небезпечною та ризикованою справою. Непоодинокі випадки, коли палаюча піротехніка падала на крівлю будівель та підпалювала її, вибухала поряд або під ногами прохожих, чи в руках самих підпалювачів.