Березівська міська рада

Одеської області

Новини

Дата: від до Скинути
21 Жовтня, 2021 р., 09:13
В селі Демидове Березівської громади співробітники ВУЖКГ м. Березівка та працівник бригади «Благоустрій» Михайло-Олександрівського старостинського округу виконали заміну старого вийшовшого з ладу глибинного насоса свердловини на енергозберігаючий італійський Speroni. Водопостачання в селі відновлено.
20 Жовтня, 2021 р., 16:30
Сьогодні, 20 жовтня, за дорученням міського голови Валерія Григораша працівники Березівського ВУЖКГ здійснили роботи по монтажу каналізаційної системи Михайлівської філії опорного закладу - ліцею №2 Березівської міської ради. Це стало можливим завдяки допомозі депутата Одеської обласної ради Князя Хачатряна та депутата міської ради Ігоря Марутіна.
20 Жовтня, 2021 р., 09:13
Три родини березівчан приймали вітання з народженням діточок від секретаря міської ради Сергія Шевченка. Березівська громада стала більшою на дві дівчинки та одного хлопчика. Сергій Олександрович передав батькам поздоровлення та традиційні подарунки від міського голови Валерія Григораша.
15 Жовтня, 2021 р., 13:20
Сьогодні відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляє пресс-служба Одеської обласної державної адміністрації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора