11 Жовтня, 2021 р., 16:30
Сьогодні чотири родини березівчан приймали поздоровлення із народженням дітей від заступника міського голови Олександра Музиченка. Наша громада поповнилася новими жителями - три хлопчики і одна дівчинка.
08 Жовтня, 2021 р., 10:00
Розпорядження Березівського міського голови Валерія Григораша про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території населених пунктів Березівської міської територіальної громади.
04 Жовтня, 2021 р., 10:47
3 жовтня в Березівці відбулася презентація спортивного майданчика «Активні парки – локації здорової України», в якій прийняли участь голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, Березівський міський голова Валерій Григораш, депутат Одеської обласної ради Князь Хачатрян, голова Березівської райадміністрації Віталій Лабуш та голова Березівської райради Віталій Мосійчук.
28 Серпня, 2021 р., 11:34
Новою яскравою ілюмінацією прикрасили наше рідне місто Березівка. Центральну вулицю Пушкінську гарно прикрашає ілюмінація у вигляді Державного Гербу України. Також у березівчан і гостей міста з`явилося нове місце для прогулянок та фотосесій - це місток біля автовокзалу, який тепер сяє різноманітними вогнями.
27 Травня, 2021 р., 00:57
ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! Вітаю вас з чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!