03 Листопада, 2021 р., 14:52
Березівський міський голова Валерій Григораш привітав призовника березівчанина Івана із початком служби в лавах Збройних Сил України!
03 Листопада, 2021 р., 13:43
Для бізнесу Березівської громади рекомендуємо використовувати наліпки в рамках всеукраїнської кампанії щодо важливості вакцинації «Ми вакциновані від COVID-19» на вітринах/входах, якщо персонал вакцинований.
01 Листопада, 2021 р., 15:29
Березівський міський голова Валерій Григораш привітав сьогодні дві сім'ї Розман та Сівак з народженням дітей, маленьких березівчан. Традиційно вручив подарунки: Свідоцтво малюка та спеціально розроблений для громади значок з лелекою - символ нашого рідного міста.
22 Жовтня, 2021 р., 21:00
Прикрасили міст через річку в Березівці яскравим освітленням. Тепер у березівчан і гостей міста з`явилось ще одне улюблене місце для вечірніх прогулянок та створення світлин казкової атмосфери.