25 Лютого, 2023 р., 11:17
До відома жителів, Березівського району!
23 Лютого, 2023 р., 09:44
24 лютого 2022 року повномасштабним вторгненням російської армії розпочався новий етап російсько-української війни. Це - народна війна за незалежність і суверенітет України, яка триває з 2014 року. Це також війна за цивілізаційний вибір: Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас - ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу.
14 Лютого, 2023 р., 09:53
Стрілецький батальйон дислокуватиметься на території Одеської області. На службу запрошуються чоловіки та жінки віком від 18 до 60 років, які мають військову спеціальність, а також особи без досвіду проходження військової служби. Для всіх без винятку зарахованих до лав батальйону буде організована відповідна підготовка.
14 Лютого, 2023 р., 09:07
Попри зовнішню міцність і надійність, великі балони можуть наробити біди!
13 Лютого, 2023 р., 16:11
Вечір при свічках - це більше не романтика, а вимушена необхідність. Щоб вона не перетворилася на надзвичайну ситуацію, ось вам 4 простих правила користування свічками:
13 Лютого, 2023 р., 11:19
На Одещині триває національна кампанія з рекрутингу для того, посилити українські сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високомотивованими воїнами.
11 Лютого, 2023 р., 13:16
У воєнний час підвищується ризик розвитку і поширення інфекційних хвороб. Особливо вразливі до них діти і дорослі, які мають прогалини у графіку щеплень або не імунізовані взагалі.
10 Лютого, 2023 р., 14:53
Одеський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично-налаштованих та вмотивованих громадян – захисників України для формування стрілецького батальйону ЗСУ.
06 Лютого, 2023 р., 10:04
Шановна громадо! Вже не вперше ми оголошуємо збори коштів на придбання важливої техніки для наших ЗАХИСНИКІВ і не вперше ми всі разом доводимо, що нема нічого неможливого для нашої великої дружньої родини.
03 Лютого, 2023 р., 15:02
Шановні мешканці громади! Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.